Kontaktný formuláre-mail: info@mojekurenie.skmobil: +421 918 934 958 Otváracia doba: Po - Pi: 9.00 - 16.00
Cenová ponuka

Prečo Panasonic?


Niečo málo z histórie na úvod


Japonská spoločnosť Panasonic bola založená v roku 1918. Systémom pre vykurovanie a chladenie sa venuje od roku 1958, kedy vyrobila prvé klimatizácie pre domácnsoť. Prvé vysokoúčinné tepelné čerpadlo spoločnosť vyrobila už v roku 1973 a od tohto mílnika začal aj dlhodobý vývoj a zdokonalovanie v danej technológii. Panasonic nezačal s výrobou tepelných čerpadiel v nedávnej minulosti, pretože to je aktuálny trend, ale sa tejto problematike venuje po celé generácie čo so sebou prináša nemalé skúsenosti a s nimi súvisiaci pokrok a pokročilejšiu technológiu. Pri kúpe tepelného čerpadla Panasonic si nekupujete len zariadenie samotné, ale aj kus histórie a dlhoročného vývoja, ktoré Vás určite nesklamú, ba práve naopak, milo potešia.

Okrem histórie za Panasonic hovoria aj súhrnné čísla. Je lídrom na svete v inováciách technológií pre tepelné čerpadlá a za svoju históriu vyrobil 200 miliónov kompresorov pre chladiarensku techniku. Vďaka túžbe byť lepší ako ostatní sa stal Panasonic celosvetovým lídrom v oblasti vykurovania a klimatizačných technológií na klúč.

Výroba a servis


Tepelné čerpadlá Panasonic vyvíja a vyrába priamo spoločnosť Panasonic a nie iná firma pomocou outsourcingu. Celé tepelné čerpadlo Panasonic je teda 100% Panasonic. Tento možno pre niekoho bezvýznamný detail so sebou ale nesie záruku kvality koncového výrobku, kontroly celého výrobného procesu a rýchlej dostupnosti náhradných dielov pre budúcnosť za prijateľnú cenu.

Široký sortiment modelov a výkonov pre každého


V ponuke tepelných čerpadiel Panasonic nájdete rôzne modelové rady, zamerané na riešenie každého druhu objektu. Zo širokej ponuky výkonov Vám náš technik navrhne tepelné čerpadlo vhodné pre Vašu stavbu, bez nutnosti záložného ohrevu či iného zdroja tepla. Máte starší rodinný dom a chcete ho rekonštruovať? Nie je problém! Určite máme pre vás to pravé čerpadlo, rovnako ako pre nizkoenergetickú novostavbu rodinného domu, komerčného obejktu, skladových priestorov, veľkých kancelárskych objektov či obytných domov. V ponuke spoločnosti Panasonic si vyberie naozaj každý.

Voliteľné príslušenstvo


K tepelným čerpadlám Panasonic je možné pridať rôzne príslušenstvo, ktoré Vám ešte viac uľahčí prácu s čerpadlom, jeho kontrolu, nastavenie prípadne sledovanie spotreby. Nový systém Smart Cloud pripojiteľný ku všetkým novým modelom generácie H je viac než len ovládanie tepelného čerpadla cez internet. Je to komplexný systém vzdialenej kontroly, sledovania spotreby a riadenia tepelného čerpadla, ktorý je ešte inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Pomocou Smart Cloudu získate pohodlný prístup k celému tepelnému čerpadlu, ešte nižšie prevádzkové náklady a v konečnom dôsledku lepšou správou tepelného čerpadla aj nižšie emisie CO2.

Ďalšími skvelými možnosťami ako systém Panasonic Aquarea rozšíriť sú nerezové zásobníky Panasonic, aktívne radiátory Aquarea Air, ktoré Vám zabezpečia vykurovanie i chladenie zároveň a rôzne iné drobné pomôcky pre montáž či prevádzku.

Možnosti čerpania dotácií z európskych štrukturálnych a investičných fondov


Ku všetkým modelom tepelných čerpadiel Panasonic je momentálne možné čerpať príspevky v rámci podpory využitia obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach, ktorý je poskytovaný domácnostiam z finančných prostriedkov európskych štrukturálnych a investičných fondov, v rámci národného projektu Zelená domácnostiam, v súlade so Všeobecnými podmienkami projektu zverejnenými na internetovej stránke www.zelenadomacnostiam.sk

Kam ďalej?

Referenčné inštalácie
Ako pracuje tepelné čerpadlo
Panasonic TCAP
Návrat na hlavnú stránku
ANTE Slovakia s.r.o.,
Obchodná 2
955 01 Topoľčany

IČO: 45 569 665
IČ DPH: SK 2023 045 783

mail: info@mojekurenie.sk
hotline: +421 918 934 958
meno a priezvisko
e-mail, telefón
odkaz