Kontaktný formuláre-mail: info@mojekurenie.skmobil: +421 918 934 958 Otváracia doba: Po - Pi: 9.00 - 16.00
Cenová ponuka

Modelové rady tepelných čerpadiel Panasonic(HP) - Aquarea High Performance

Nový vysoko výkonný systém pre nízkoenergetické domy. Maximálne úspory, maximálna účinnosť, minimálne emisie CO2, minimum priestoru.
Panasonic vyvinul nové tepelné čerpadlá Aquarea s deleným aj nedeleným systémom pre domácnosti, ktoré majú vysoké nároky na výkon. Aquarea je funkčná za každého počasia, i pre teplote -20°C! Nová Aquarea sa ľahko inštaluje do nových alebo existujúcich inštalácií všetkých druhov.
Najdôležitejšie vlastnosti tejto modelovej rady
 • Tepelné čerpadlo energetickej triedy A významne znižuje spotrebu energie!
 • Tepelné čerpadlo energetickej triedy A prispôsobuje tlak vody podľa požiadavky, čím znižuje spotrebu energie, hlučnosť na ventiloch a uľahčuje inštaláciu.
 • Pre udržanie výkonu pri teplote -15°C nie je potrebný žiadny záložný vykurovací zdroj, záruka vysokej účinnosti aj pri -15°C.
 • Pridaných veľa nových funkcií diaľkového ovládania: automatický režim, režim dovolenka, zobrazenie spotreby energie.
S tepelným čerpadlom Panasonic nie je nutné predimenzovať výkon tepelného čerpadla k dosiahnutiu požadovaného výkonu pri nízkych teplotách.
 • Vyhradený software pre nízko-energetické domy, ktorý umožňuje aby tepelné čerpadlo produkovalo teplú vodu o teplote 20°C. To je vhodné v priebehu obdobia, kedy nie je potrebné príliš intenzívne vykurovanie.
 • Bez nutnosti inštalácie ďalšej expanznej nádoby, pretože ju jednotka už obsahuje s objemom 6l.
 • Bez nutnosti inštalácie vyrovnávacej nádrže, pretože tepelné čerpadlo Panasonic je vybavené invertorovým kompresorom, ktorý dokáže regulovať výkon.
 • Súčasťou tepelného čerpadla je aj elektrický ohrievač o výkone 3kW.
 • Tepelné čerpadlá Panasonic môžu pracovať pri vonkajších teplotách až -20°C a zaručujú výkon bez záložného ohrevu až do teploty -15°C
 • Tepelné čerpadlá Panasonic sú veľmi tiché a majú program nočného režimu s ešte tichším chodom.

(T-CAP) - Aquarea T-CAP

Pre extrémne nízke vonkajšie teploty. Nainštalujte si tepelné čerpadlo energetickej triedy A: NAJVYŠŠIE ÚSPORY V OBORE!
Celá rada T-CAP v novej inštalácii s podlahovým vykurovaním, nízkoteplotnými radiátormi alebo dokonca s konvektormi môže nahradiť staré plynové alebo olejové kotle na vykurovanie. Produkty tejto rady je možne taktiež pripojiť k solárnej zostave a ešte zvýšiť účinnosť a tým minimalizovať dopad na ekosystém. Je tiež možné pripojiť termostat pre dosiahnutie ešte lepšej regulácie a riadenia vykurovania či chladenia.
Najdôležitejšie vlastnosti tejto modelovej rady
 • Tepelné čerapdlá T-CAP obsahujú všetky vlastnosti modelovej rady HP - High Performance
 • T-CAP je skratka pre totálny výkon (z anglického Total Capacity). Táto modelová rada dokáže udržiavať stabilný menovitý výkon i pri teplote -15°C bez pomoci podporného elektrického ohrievača!
 • Vysoký vykurovací výkon i pri nízkych teplotách okolitého prostredia.
 • Udržuje menovitý výkon až do vonkajšej teploty -15°C. Bolo pridaných mnoho nových funkcií: automatický režim, režim dovolenka, zobrazenie spotreby energie.
S tepelným čerpadlom Panasonic nie je nutné predimenzovať výkon tepelného čerpadla k dosiahnutiu požadovaného výkonu pri nízkych teplotách.

(HT) - Aquarea High Temperature

Ideálne pre rekonštrukcie: ekologicky šetrný zdroj funguje v kombinácii so staršími radiátormi.
Nové tepelné čerpadlá Aquarea HT dokážu nahradiť tradičné zdroje tepla (olej, plyn a podobne) a pritom je s nimi možné použiť tradičné vysokoteplotné radiátory. Systém ponúka výkon 9-12 kW. V dome s tradičnými radiátormi (napríklad liatinovými) je Aquarea HT najvýhodnejším riešením, pretože dokáže ohriať vodu až na teplotu 65°C i pri vonkajších teplotách -20°C. Aquarea HT dokáže vyrobiť teplú vodu o teplote 65°C iba s tepelným čerpadlom.
Výsledky zámeny tradičných vykurovacích systémov za systém Aquarea HT sú jasné: najnižšie prevádzkové náklady a najnižšie emisie CO2. Tepelné čerpadlá Panasonic sú omnoho účinnejšie než plynové kotle a pomáhajú Vám ľahšie dosiahnuť cieľovú spotrebu energie Vášho domu. Tepelné čerpadlá typu vzduch/voda sa ľahko inštalujú. Nevyžadujú komín, prípojku plynu ani nádrž na vykurovací olej. Jediné, čo je potrebné, je štandardná prípojka k elektrickej sieti. Tepelné čerpadlá Aquarea tiež umožňujú rýchle spustenie.
S tepelným čerpadlom Panasonic nie je nutné predimenzovať výkon tepelného čerpadla k dosiahnutiu požadovaného výkonu pri nízkych teplotách.
ANTE Slovakia s.r.o.,
Obchodná 2
955 01 Topoľčany

IČO: 45 569 665
IČ DPH: SK 2023 045 783

mail: info@mojekurenie.sk
hotline: +421 918 934 958
meno a priezvisko
e-mail, telefón
odkaz