Kontaktný formuláre-mail: info@mojekurenie.skmobil: +421 918 934 958 Otváracia doba: Po - Pi: 9.00 - 16.00
Cenová ponuka

Podlahové / stenové / stropné vykurovanie a chladenie gabotherm ®Naša spoločnosť ponúka svojim klientom možnosť realizácie kompletného systému podlahového / stenového / stropného vykurovania a chladenia systému Gabotherm, od návrhu systému až po samotnú realizáciu.
Kladiete na svoje bývanie vysoké nároky? Jednou z kľúčových otázok, ktoré sa oplatí dobre premyslieť pri stavbe alebo rekonštrukcii domu je otázka vykurovania, ktoré môže byť zároveň chladením. Ak túžite po príjemnom a pohodlnom riešení, ktoré chráni zdravie vašej rodiny, zoznámte sa so systémami sálavého podlahového, stenového, či stropného vykurovania.
Značka gabotherm® predstavuje najvyšší štandard v oblasti nízkoteplotných sálavých systémov. Bezpečné a odolné polybuténové rúrky prinášajú oproti klasickému vykurovaniu radiátormi množstvo výhod. Teplo vyžarované zo stien či podlahy sa rovnomerne rozkladá v priestore a podstatne znižuje prúdenie vzduchu, čo ocenia nielen rodiny s malými deťmi, či alergici. Sálavé systémy nezaberajú miesto, nevyžadujú prakticky žiadnu údržbu, a čo je dôležité, šetria vaše prevádzkové náklady. Rozhodnite sa pre špičkovú kvalitu a osvedčené postupy, čím ochránite svoju investíciu.

Kľúčové komponenty sálavých systémov


Polybuténová rúrka

Systém gabotherm = polybuténová rúrka, už takmer 25 rokov ponúkame na Slovensku a pracujeme s polybuténovou rúrkou. Za celý čas pôsobenia na trhu sme nemali ani jednu reklamáciu na polybuténovú rúrku. Polybuténová rúrka má výbornú ohybnosť, ktorá umožňuje bezproblémovú a rýchlu montáž aj pri nízkych teplotách (do -5°C), pokladanie môže preto prebiehať aj počas zimy; jej pružnosť zamedzuje aj poškodeniu materiálu a zbytočným nákladom navyše. Má kyslíkovú bariéru, ktorá zabezpečujúca tesnosť prenikania kyslíka do systému, steny rúrky sú odolné voči usadzovaniu akýchkoľvek nečistôt a vodného kameňa.

Systémová doska s výstupkami

Systémová doska s výstupkami chráni rúrku pri inštalácii proti poškodeniu. Výstupky systémovej doska znižujú o cca 10% spotrebu poteru. Presah fólie na systémovej doske a tvarové zámky vytvárajú bezpečné a nepriepustné spojenie dosiek s takmer nulovým odpadom. Systémová doska s krycou fóliou zabezpečuje 100% nepriepustnosť vlhkosti z čerstvo položeného poteru do podkladných vrstiev podlahového vykurovania. Pripravená plocha je ideálny na liate potery – vzniká dokonalé utesnenie. Systémová doska má kročajovú izoláciu 28db, absorbuje dokonale hluk a drobné nerovnosti podkladového betónu. Vy tak necítite nepríjemné chvenie podklady pri chôdzi a pohybe.

Presné, jednoduché a kvalitné regulovanie celého systému

Rozdeľovač s prietokomermi konštruovaný pre minimálnu tlakovú stratu zabezpečuje vynikajúcu hydrauliku celého systému podlahového vykurovania. Zmiešavaciu súpravu gabotherm je možné zapojiť do ekvitermickej regulácie Wolf, čo výrazne zlepšuje systém regulácie podlahového vykurovania gabotherm. Ďalšou výhodou je výrazná úspora miesta inštalácie zmiešavania len do skrinky rozdeľovača.

Ukážky realizácií - fotogaléria


Gabotherm Gabotherm Gabotherm Gabotherm Gabotherm Gabotherm

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre značku gabotherm?


1. Tradícia a skúsenosti

Podlahové vykurovanie značky gabotherm priekopníkom tohto druhu vykurovania na slovenskom trhu a v podstate ho na tento trh prinieslo. Už takmer 25 rokov poskytujeme kvalitné, bezchybné plošné vykurovanie značky gabotherm pre podlahy, steny a stropy. Máme stovky spokojných majiteľov rodinných domov, či bytov, či administratívnych a priemyselných budov.

2. Spoľahlivosť – systém na celý život

Dôležitým prvkom pri plošnom vykurovaní je rúrka. My celý čas dôverujeme polybuténovej rúrke, ktorá patrí k špičke sálavého vykurovania. Polybuténová rúrka má dlhú životnosť porovnateľnú so životnosťou stavby, investícia je teda celoživotná. A v čom je naša rúrka špecifická? Má výborn[ ohybnosť umožňujúcu bezproblémovú a rýchlu montáž aj pri nízkych teplotách (do -5°C), pokladanie môže preto prebiehať aj počas zimy; jej pružnosť zamedzuje aj poškodeniu materiálu a zbytočným nákladom navyše. Má kyslíkovú bariéru, ktorá zabezpečujúca tesnosť prenikania kyslíka do systému, steny rúrky sú odolné voči usadzovaniu akýchkoľvek nečistôt a vodného kameňa.

3. Široký výber riešení

Či potrebujete vykurovať podlahou, stenami, či stropom, alebo chladiť stropom, či stenami, u nás si vyberiete. Máme riešenie pre rôzne využitie – pre novostavby, kde sa preferuje „mokrá“ inštalácia (zaliatie rúrok), alebo pre rekonštrukcie, kde je možné využiť suchý systém. Vedeli ste, že podlahové vykurovanie môžete použiť aj na príjazdovú cestu k vašej garáži, aby vám v zime nezamrzla?

4. Zdravotne nezávadný

Systém plošného sálavého vykurovania/chladenia je bezprašný, elimuje sa ním prúdenie vzduchu, ktoré je typické pre vykurovanie radiátormi. Je teda veľmi vhodný aj pre rodiny s malými deťmi, či ľudí so zdravotnými problémami (astma, alergie) .

5. Komfort a pohoda

Dvojvrstvová systémová doska s výstupkami, ktorá slúži na presné uchytenie rúrok a zabezpečuje , že svoj domov vykurujete rovnomerne, tlmí, vďaka kročajovej izolácii 28db, hluk a absorbuje dokonale drobné nerovnosti podkladového betónu. Vy tak necítite nepríjemné chvenie podklady pri chôdzi a pohybe.

6. Estetickosť interiéru

Na zariadenie interiéru nášho bývanie kladieme vysoké nároky, prečo rušiť celkový dojem radiátormi, či klimatizáciou? Plošné vykurovania/chladenie vám zabezpečí správnu tepelnú pohodu (tak správne teplo, tak správne chladno) a dáva vám voľnú roku pri zariaďovaní bez obmedzení.

7. Bezpečnosť – 100% funkčnosť a bývanie

Rozdeľovacie stanice s prietokomermi zabezpečujú vynikajúcu hydrauliku celého systému. JE ta možné presnejšie a kvalitnejšie regulovanie celého systému vykurovania.
ANTE Slovakia s.r.o.,
Obchodná 2
955 01 Topoľčany

IČO: 45 569 665
IČ DPH: SK 2023 045 783

mail: info@mojekurenie.sk
hotline: +421 918 934 958
meno a priezvisko
e-mail, telefón
odkaz