Podlahové vykurovanie

Naša spoločnosť sa aktívne venuje inštaláciám podlahového vykurovania na celom území Slovenskej republiky. V našej ponuke nájdete systémy, ktoré dokážu splniť všetky požiadavky našich klientov.

Každú realizáciu sa snažíme našim klientom pripraviť podľa ich predstáv a potrieb, a to vždy s najlepšou možnou dobou návratnosti investícií. V systémoch, ktoré navrhujeme, používame zásadne len preverené výrobky od renomovaných výrobcov, ktoré splnili nielen naše výkonnostné nároky, ale aj naše požiadavky na kvalitu spracovania, životnosti či odolnosti.

Každému klientovi radi navrhneme, naceníme aj zrealizujeme kompletný systém podlahového vykurovania. Plán predstavujeme vrátane izolácií, poterov či kompletnej regulácie v rôznych prevedeniach od jednoduchej cez kompletnú zónovú reguláciu až po systémy riadené na diaľku.Našim hlavným partnerom v tejto oblasti je spoločnosť IVAR CS, s ktorou máme dlhoročne výborné skúsenosti.

Okrem toho máme k dispozícii aj iných dodávateľov podľa požiadaviek zákazníka na výslednú realizáciu.Pre návrh a nacenenie vykurovacieho systému je ideálne ak máme k dispozícií pôdorys a rez daného objektu spolu s popisom požadovanej regulácie či iných upresnení na výslednú realizáciu.

Budeme radi ak nás skontaktujete a necháte si vypracovať cenovú ponuku.